Advanced Radio Telemetry / A. R. T.

Hledat na stránkách

Translator

Deselect the all on this PAGE; or select the TEXT ... then easily
translator engine translate into your language!

Jak nás najdete

Advanced Radio Telemetry
· spol. s r. o. · Brno · CZ · EU ·
· alias A. R. T. Brno ·
adresa Francouzská 82
602 00 Brno
Czech Republic
poloha 49° 12' 7,9'' N
16° 37' 27,6'' E
telefon +420 545 211 403
fax +420 545 210 506
e-mail art*@*artbrno*.*cz
web http://artbrno.cz
Zobrazte si celý přehled kontaktů.
Vyberte si svou příjezdovou trasu.

Pomáháme

Pomahame
Pro zvětšni klikněte zde.
Cobham

Text používá informace zveřejněné společností Cobham, za původní obsah nelze ručit.


CobhamCobham plc

logo Cobham

Jak se společnost Cobham prezentuje

Společnost Cobham, původem z Velké Británie, je celosvětově působící společnost zabývající se vývojem, výzkumem a podporou leteckého průmyslu a obranných systémů ve vzduchu, na zemi i na moři. Cobham plc má čtyři samostatné divize specializující se na dodávky komponentů, služby zajišťující bezpečnost osob, na zdokonalení komunikačních prostředků a na zvýšení výkonu dodávaných platforem.
Výrazné možnosti systémů společnosti byly vytvořeny kombinací strategických akvizic a financovaného výzkumu a vývoje. Řada investic umožnila společnosti Cobham být na vedoucím postavení ve světě ve vývoji doplňování paliva (tzv. tankování air-to-air), techniky dodávky kyslíku, nebo systémů komunikace v dopravních prostředcích. Společnost Cobham se přeměňuje z role dodavatele prodávajícího kvalitní produkty a komponenty na společnost globálního dosahu s mnoha obchodními partnery a kontakty.

Co společnost Cobham nabízí

  • program kompletní řady elektronických výrobků pro letecké, námořní, pozemní a speciální aplikace divize Avionics and Surveillance
  • program technologie pro zpravodajské operace a komerční letectví divize Defence Systems
  • program podpory leteckých prostředků, jako je tankování air-to-air, divize Mission Systems
  • program leteckého výcviku a provozního řešení divize Aviation Services

Advanced Radio Telemetry shrnuje a upřesňuje

Původem anglická společnost Cobham se zabývá mnoha odvětvími technologické výroby. Pro naše zákazníky je však nejzajímavější program digitální bezdrátové technologie nabízený jednotkou Cobham Surveillance (nazývaný také domo products), konkrétně produkty pro oblast bezpečnosti a oblast televizního vysílání. Podporou těchto výrobků navazujeme na dlouhodobou spolupráci se společností Domo Limited, která je nyní členem skupiny Cobham.

Advanced Radio Telemetry nabízí výrobky společnosti Cobham

Společnost Advanced Radio Telemetry je společností Cobham pověřena zastupovat ji jako value added reseller of domo products na českém a slovenském trhu, se zaměřením na profilovou oblast Televizní vysílání a na profilovou oblast Bezpečnost a obrana.

V Knihovně souborů, v úseku , v oddělení , ve složce Dokumenty a software je k dispozici Katalog Cobham Surveillance (pdf, anglicky), můžete si jej prohlédnout nebo stáhnout.