Advanced Radio Telemetry / A. R. T.

Hledat na stránkách

Translator

Deselect the all on this PAGE; or select the TEXT ... then easily
translator engine translate into your language!

Jak nás najdete

Advanced Radio Telemetry
· spol. s r. o. · Brno · CZ · EU ·
· alias A. R. T. Brno ·
adresa Francouzská 82
602 00 Brno
Czech Republic
poloha 49° 12' 7,9'' N
16° 37' 27,6'' E
telefon +420 545 211 403
fax +420 545 210 506
e-mail art*@*artbrno*.*cz
web http://artbrno.cz
Zobrazte si celý přehled kontaktů.
Vyberte si svou příjezdovou trasu.

Pomáháme

Pomahame
Pro zvětšni klikněte zde.
Iconix Video

Text používá informace zveřejněné společností Iconix Video, za původní obsah nelze ručit.

Iconix videoIconix Video Inc.

logo Iconix video

Jak se společnost Iconix Video prezentuje

Společnost Iconix Video vyvíjí a vyrábí vysokovýkonné, plně vybavené HD kamery, které patří mezi jedny z nejmenších na světě. Snahou společnosti je nabídnout úplné řešení pro televizní vysílání, plně digitalizovanou projekci filmů a výrobu filmů v 3D stereoskopickém formátu a pro postprodukci. Výrobky společnosti uspokojí všechny požadavky na kvalitu pohyblivého obrazu, televizního vysílání, videokonferencí, bezpečnost a věděckou poptávku. Iconix Video zaručuje vysoké rozlišení kamerových systémů za zlomek ceny konkurenčních produktů. Společnost určuje trendy ve video produkci a snaží se zajistit vysokou kvalitu výrobku a podpořit profesionální a věděcký přístup při každém natáčení. Společnost Iconix Video byla založena v roce 2003, její sídlo je v Santa Barbaře, v Kalifornii. Všechny produkty společnosti jsou vyráběny v USA.

Co společnost Iconix Video nabízí

  • kamery pro televizní účely, speciálně pro reality show a seriály
  • kamery pro plně digitalizované natáčení filmů
  • kamery pro natáčení pod vodou a natáčení živé přírody
  • kamery pro sportovní přenosy

Advanced Radio Telemetry shrnuje a upřesňuje

Původem americká společnost Iconix Video se specializuje na výrobu HD kamer malých rozměrů, které jsou využitelné především pro komerční natáčení. Výrobky společnosti s výhodou využívají týmy zabývající se natáčením záběrů na těžko dostupných místech, z nezvyklých pozic a při snímání pohyblivých scén, typicky tedy pro natáčení detailních záběrů pro různé reality show. Podle názorů uživatelů se opravdu jedná o špičkové produkty.

Advanced Radio Telemetry nabízí výrobky společnosti Iconix Video

Společnost Advanced Radio Telemetry je společností Iconix Video pověřena zastupovat ji jako distributor a prodejce na českém a slovenském trhu. K výrobkům poskytujeme vedle technické podpory i odbornou konzultační pomoc uživatelům. Bližší popis všech nabízených výrobků společnosti Iconix Video, souvisejících s profilovou oblastí Televizní vysílání naleznete v připravovaném katalogu. V naší nabídce je úplný sortiment výrobcem nabízených položek, sestavený s důrazem na pokrytí vašeho zájmu v uvedené profilové oblasti.