Advanced Radio Telemetry / A. R. T.

Hledat na stránkách

Translator

Deselect the all on this PAGE; or select the TEXT ... then easily
translator engine translate into your language!

Jak nás najdete

Advanced Radio Telemetry
· spol. s r. o. · Brno · CZ · EU ·
· alias A. R. T. Brno ·
adresa Francouzská 82
602 00 Brno
Czech Republic
poloha 49° 12' 7,9'' N
16° 37' 27,6'' E
telefon +420 545 211 403
e-mail art*@*artbrno*.*cz
web http://artbrno.cz
Zobrazte si celý přehled kontaktů.
Vyberte si svou příjezdovou trasu.

Pomáháme

Pomahame
Pro zvětšni klikněte zde.
O společnosti
Advanced Radio Telemetry : O společnosti
Představujeme se

logo ARTAdvanced Radio Telemetry, spol. s r.o. působí pod tímto jménem na českém trhu od roku 1995, především v oborech radiotechniky a elektroniky a v oborech příbuzných. Alternativním označením je zkrácený název A. R. T. Brno, (případně i A.R.T. nebo ART). Společnost je českého původu, jejím působištěm jsou trhy Evropské unie. Zvlášť se zaměřuje na činnost v českém prostředí, ale vedle toho působí také na trhu slovenském, a v dalších okolních zemích.

Společnost Advanced Radio Telemetry nabízí svým zákazníkům své ověřené zkušenosti především v profilových oblastech, kterými jsou Rádiové moduly a modemy, Televizní vysílání, Telemetrie a SCADA, Software a Vývoj prototypů. V těchto oblastech vyvíjí jak obchodní, tak vývojové a výrobní aktivity.

Obchodními partnery společnosti Advanced Radio Telemetry jsou především výrobní společnosti činné v zemích Evropské unie, které jsou ve svém oboru na špičce technického pokroku a jejichž výrobky jsou uznávanými standardy. Zboží těchto prověřených výrobců dodává Advanced Radio Telemetry jak distributorům, tak i koncovým zákazníkům, neboť tyto společnosti obchodně zastupuje na českém a slovenském trhu. S dodávanými zařízeními společnost pracuje také ve svém vývoji a tak může nabídnout i špičkové vlastní produkty.

Společnost Advanced Radio Telemetry vyrábí nebo dodává širokou škálu rádiových modulů, modemů a speciálních systémů pro přenos dat, obrazu a zvuku, rádiových telemetrických a telekomunikačních systémů a souvisejícího software. Zákazníky společnosti je i množství významných institucí celostátního působení, tuzemských i zahraničních, reference naleznete v popisu našich projektů. Společnost má vedoucí postavení na českém a slovenském trhu kvalitních nízkovýkonových rádiových zařízení.

 
Přehled kontaktů Tisk Email

Advanced Radio Telemetry

Alternativní názvy A. R. T. (případně i A.R.T. nebo ART)
Forma společnosti společnost s ručením omezeným
Působiště společnosti Brno, Česká republika

Kontaktní centrum

Telefon, pevná linka +420 545 211 403
Komunikační klient Skype provoz po vyžádání
Elektronická pošta art*@*artbrno*.*cz
Internetové stránky http://artbrno.cz
Korespondeční adresa Advanced Radio Telemetry, spol. s r. o.
Francouzská 82
602 00 Brno
Czech Republic

Další kontakty

Adresa provozovny Brno, Francouzská 82
Zeměpisná poloha provozovny 49° 12' 7,9'' N 16° 37' 27,6'' E
Hodiny pro obchodní záležitosti od pondělí do pátku, cca 8 až 16 hodin
Bankovní spojení pro příchozí platby sdělíme na požádání
Informace pro obchodní kontakt viz odstavec níže
Telefonní spojení s osobami volejte na výše uvedené tel. číslo. Naše milá paní recepční Váš hovor ráda přepojí.

Obchodní informace

Obchodní jméno ADVANCED RADIO TELEMETRY, spol. s r. o.
Obchodní rejstřík zapsána u Krajského soudu v Brně, spisová značka C 17954
60736925
DIČ CZ60736925
Adresa
Francouzská 82, 602 00 Brno
Jednatel společnosti Soňa Plháková

Kontaktní osoby

Ředitel společnosti Ing. Miroslav Odstrčilík, miro*@*artbrno*.*cz
Obchod a agenda společnosti Soňa Plháková, sona*@*artbrno*.*cz
Běžná agenda a obchod Darina Krčová, darina*@*artbrno*.*cz

Elektronické poštovní přihrádky

Naše poštovní servery pracují ve validním režimu, umožňují dohledání informací o doručení zprávy, je zakázáno veškeré ovlivňování obsahu zpráv, odstranění nevyžádané pošty je však vyhrazeno.
Obecná agenda art*@*artbrno*.*cz
Informace o produktech a společnosti info*@*artbrno*.*cz
Vedení společnosti management*@*artbrno*.*cz
Obchodní agendy art*@*artbrno*.*cz
sales*@*artbrno*.*cz
Technická podpora produktů support*@*artbrno*.*cz
Finanční agenda ucetni*@*artbrno*.*cz
Informační technologie webmaster*@*artbrno*.*cz
postmaster*@*artbrno*.*cz
Registrace licencí licence*@*artbrno*.*cz
Výrobní agenda production*@*artbrno*.*cz
Výše uvedené emailové adresy jsou chráněny před spamboty, před použitím z adresy odstraňte hvězdičky. Po povolení JavaScriptu se adresy zobrazí ve správném formátu.
 
Jak s námi komunikovat

Můžete nám napsat nebo něco zaslat klasickou poštou
Při posílání dopisů, nabídek, poptávek, objednávek, faktur, obchodní korespondence i balíků použijte, prosím, naší korespondenční adresu provozovny. Běžně přijímáme balíky doručované prostřednictvím České pošty i různých kurýrních služeb.

Můžete nám poslat zprávu elektronickou poštou
Zprávu můžete poslat buď do agendové elektronické poštovní přihrádky a nebo na elektronickou adresu konkrétní osoby. Je možné odesílat přímo z našich stránek, po klepnutí na zvolenou adresu se otevře rozhraní s formulářem zprávy. U nabízených produktů je kontaktní osobou manažer produktu a na stránce produktu jsou k dispozici tlačítka, která opět umožní rychle odeslat zprávu nebo požadavek přímo ze stránky. Neznáte-li adresu příjemce, můžete ji zjistit dotazem. Naše poštovní servery ze zpráv neodstraňují žádné soubory ani obsah zpráv necenzurují. Zachovávejte ale, prosím, nepsaná pravidla slušnosti, zejména neposílejte příliš velké přílohy, a neposílejte nám ani obtěžující nevyžádanou poštu. V boji se spamem si vyhrazujeme použití libovolných prostředků. Ve vlastním zájmu uvádějte jasně předmět zprávy a kontakty na odesílatele zprávy, jinak může být zpráva označena jako spam a jako taková odstraněna. Pokud od nás nějakou zprávu naopak čekáte, a ona nepřichází nebo je bez přílohy, velmi často bývá příčinou obranné nastavení vašich poštovních serverů a takovou situaci s námi konzultujte.

Můžete s námi mluvit na dálku
Vyberte si dostupný telekomunikační prostředek a zavolejte na zveřejněné telefonní číslo. Většinou budete mít to štěstí, že se vám svým příjemným hlasem ozve paní recepční a Váš požadavek vyřídí nebo přepojí hovor k vyřízení kompetentnímu kolegovi/kolegyni. Nebo je možné vyžádat si od dotyčné osoby zpětné volání, třeba na vámi zvolenou dobu, k doručení žádosti použijte elektronickou poštu nebo telefon. Nežádejte, prosím, telefonní mobilní čísla konkrétních osob, z důvodu ochrany pracovního soukromí vám je může poskytnout pouze sám dotyčný.

Můžete nás navštívit
Těšíme se na vás v kancelářích na adrese naší provozovny. Pokud však chcete hovořit s konkrétní osobou, raději si s ní nejprve dohodněte schůzku, aby se vám mohla plně věnovat. Chystáte-li se k nám poprvé, věnujte pozornost popisu možných příjezdových tras. Dům s provozovnou má zelenavou fasádu, je druhý od rohu bloku domů, naproti textilní průmyslové škole. Pokud pojedete autem, počítejte s tím, že někdy můžete chvíli hledat vhodné místo k parkování. Přímo před provozovnou jsou šikmá parkovací stání, ale mohou být obsazena. Ulice Francouzská je jednosměrná od centra města a i okolní ulice jsou součástí sítě jednosměrek. Parkuje se na levé straně ulice, u budovy textilní průmyslovky, provozovna je na straně pravé. Možná bude pro vás výhodnější přijet k nám městskou hromadnou dopravou. Ze zastávky Tkalcovská i ze zastávky Jugoslávská je naše provozovna v pohodlné dochůzkové vzdálenosti. Ať už se k nám dostanete jakkoli, v každém případě jste u nás vítáni!

Pokud jedete autem od jihu či západu (fialová trasa), najeďte nejprve na vnitřní městský okruh, na ulici Koliště, na světelné křižovatce s třídou Milady Horákové do ní kolmo odbočte tak, že pojedete směrem od centra podél tramvajových kolejí, na další světelné křižovatce jeďte rovně a na dalším rohu odbočte šikmo doprava, ne kolmo. Budete na ulici Francouzská, už nebudete nikde odbočovat, minete odbočku doprava, potom i doleva, přehoupnete se přes kopeček, minete ještě jednu odbočku doprava a když už budete téměř dole a v dáli uvidíte další světelnou křižovatku, jste u nás.

Při jízdě autem od severu (hnědá trasa) jeďte po hlavním tahu přes všechny křižovatky stále do centra kolem parku Lužánky a kolem náměstí 28. října. Na světelné křižovatce s třídou Milady Horákové na ni doleva kolmo odbočte, směrem od centra, podél tramvajových kolej. Hned na další křižovatce odbočíte šikmo doprava, ne kolmo. Budete na ulici Francouzská, už nebudete nikde odbočovat, minete odbočku doprava, potom i doleva, přehoupnete se přes kopeček, minete ještě jednu odbočku doprava a když už budete téměř dole a v dáli uvidíte další světelnou křižovatku, jste u nás.

Pojedete-li autem od východu (oranžová trasa), jeďte směrem do centra, od Staré osady podél tramvajových kolejí až ke složitější křižovatce ulic Cejl, Vranovská a Francouzská. Protože je ale Francouzká jednosměrná, nemůžete do ní vjet, musíte odbočit doleva na Cejl. Potom odbočte vpravo do Bratislavské, jednu odbočku minete, na druhé odbočíte doprava, vyjedete po Hvězdové nahoru na kopeček a až už to rovně nepůjde, zahnete napravo do Francouzské. Už jste ve správném směru a dřív než sjedete dolů ke křižovatce, jste u nás.

mapa

Pokud zvolíte příjezd tramvají na zastávku Tkalcovská (modrá trasa), jeďte linkou číslo 2 nebo 4 nebo 9. U zastávky vejděte do Bratislavské ulice a na prvním rohu zahněte doprava do ulice Přadlácké. Minete odbočku doleva, na dalším rohu zahnete doleva do Francouzské ulice a druhý dům od rohu na levé straně je ten správný.

Budete-li chtít přijet tramvají na zastávku Jugoslávská (zelená trasa), můžete přijet libovolnou z linek číslo 3, 5, 7, 9 a 11. Protože je zde velká tramvajová křižovatka, má tato zastávka i několik nástupních ostrůvků v různých směrech jízdy. Zorientujte se a najděte ulici Přadláckou (pomůže vám, že se k ní jde z mírného kopečka) a vejděte do ní. Na nejbližším rohu zahnete doprava do Francouzské ulice a druhý dům od rohu na levé straně je ten správný.

mapa