Advanced Radio Telemetry / A. R. T.

Hledat na stránkách

Translator

Deselect the all on this PAGE; or select the TEXT ... then easily
translator engine translate into your language!

Jak nás najdete

Advanced Radio Telemetry
· spol. s r. o. · Brno · CZ · EU ·
· alias A. R. T. Brno ·
adresa Francouzská 82
602 00 Brno
Czech Republic
poloha 49° 12' 7,9'' N
16° 37' 27,6'' E
telefon +420 545 211 403
e-mail art*@*artbrno*.*cz
web http://artbrno.cz
Zobrazte si celý přehled kontaktů.
Vyberte si svou příjezdovou trasu.

Pomáháme

Pomahame
Pro zvětšni klikněte zde.

Text používá informace zveřejněné společností Höft & Wessel, za původní obsah nelze ručit.


Höft and WesselHöft & Wessel AG

logo Höft and Wessellogo Skeye

Jak se společnost Höft & Wessel prezentuje

Společnost Höft & Wessel byla založena ve Spolkové republice Německo v roce 1978 se zaměřením na vývoj a výrobu zařízení pro technickou podporu v několika odvětvích. Podporou prodeje a logistiky se zabývá divize Skeye, veřejnou dopravu má na starosti divize Almex a parkovací systémy řeší divize Metric. V těchto divizích vzniklo několik zajímavých řešení, které společnost nabízí separátně, zejména je zajímavá nabídka rádiových modulů z programu divize Skeye. Společnost rozšířila své vývojové a výrobní aktivity z Německa, především do Velké Británie a Spojených států.

Co společnost Höft & Wessel nabízí

  • logistické mobilní a statické terminály, RFID zařízení a logistická řešení od divize Skeye
  • rádiové moduly z programu WLAN/DECT/FHSS Radio Modules od divize Skeye
  • přístupové a telematické systémy pro veřejnou dopravu od divize Almex
  • profesionální parkovací systémy a řešení od divize Metric

Advanced Radio Telemetry shrnuje a upřesňuje

Původem německá společnost Höft & Wessel se specializuje hlavně na vývoj systémových řešení pro podporu prodeje a logistiky, veřejné dopravy a parkování. Pro naše zákazníky je však nejzajímavější program WLAN/DECT/FHSS Radio Modules nabízený divizí Skeye, z něho pak moduly používající rádiovou technologie DECT. Z modulů DECT lze vybudovat vlastní bezdrátovou síť krátkého dosahu, typu bod/bod, nebo i bod/více bodů. Tyto rádiové moduly pracují ve volném, bezlicenčním pásmu 1880 až 1900 MHz, které je vyhrazeno jen a pouze pro DECT. Provoz tedy probíhá bez možných interferencí s jinými systémy a standardy, a není nijak zpoplatňován. Při použití DECT modulů je již postaráno o kódování a zabezpečení přenosu, přenášet lze data nebo i hlas. Výhodou je také možnost roamingu ve vytvořené DECT síti, podobně jako je tomu v sítích GSM. Technologie DECT používá dynamické přidělování kanálů. Nachází své opodstatnění v aplikacích, kde je třeba řešit přenos dat nebo hlasu na omezeném teritoriu továren, měst, budov apod. Umožňuje účinně nahradit množství kabelů a přenést tak informace bezdrátově.

Advanced Radio Telemetry nabízí výrobky společnosti Höft & Wessel

Společnost Advanced Radio Telemetry je společností Höft & Wessel pověřena zastupovat ji jako distributor WLAN/DECT/FHSS Radio Modules. Bližší popis vybraných nabízených výrobků společnosti Höft & Wessel, souvisejících s profilovou oblastí Rádiové moduly a modemy, najdete na stránkách Červeného katalogu. V naší nabídce je výběr ze sortimentu výrobcem nabízených položek, sestavený s důrazem na pokrytí vašeho zájmu v uvedené profilové oblasti, dodáme vám však všechny výrobky z úplného sortimentu výrobce.