Advanced Radio Telemetry / A. R. T.

Hledat na stránkách

Translator

Deselect the all on this PAGE; or select the TEXT ... then easily
translator engine translate into your language!

Jak nás najdete

Advanced Radio Telemetry
· spol. s r. o. · Brno · CZ · EU ·
· alias A. R. T. Brno ·
adresa Francouzská 82
602 00 Brno
Czech Republic
poloha 49° 12' 7,9'' N
16° 37' 27,6'' E
telefon +420 545 211 403
e-mail art*@*artbrno*.*cz
web http://artbrno.cz
Zobrazte si celý přehled kontaktů.
Vyberte si svou příjezdovou trasu.

Pomáháme

Pomahame
Pro zvětšni klikněte zde.

Text používá informace zveřejněné společností Radiometrix, za původní obsah nelze ručit.


RadiometrixRadiometrix Ltd

logo Radiometrix

Jak se společnost Radiometrix prezentuje

Společnost Radiometrix považuje sama sebe právem za pionýra v oboru nízkovýkonových rádiových zařízení (Low Power Radio, LPR), neboť taková zařízení vyvíjí již od roku 1985. Jejím domovským působištěm je Spojené království Velké Británie a Severního Irska. Je celosvětově uznávaná jako vedoucí společnost vývoje nízkovýkonových rádiových zařízení krátkého dosahu ve volně použitelných pásmech ISM. Vyrábí a navrhuje vysoce kvalitní a cenově výhodné VHF a UHF rádiové moduly, používané jako součásti zařízení bezdrátového přenosu v celém světě. K dispozici jsou moduly pro všechny běžně užívaná kmitočtová pásma (151, 169, 173, 433, 458, 868 a 914 MHz), má širokou nabídku modulů přizpůsobené provozu aplikací ve volných pásmech i v pásmech vyžadujících získání povolení. Všechny vyráběné moduly mohou být na požádání zákazníka technicky přizpůsobeny jeho požadavkům.

Co společnost Radiometrix nabízí

  • rozsáhlá nabídka vysoce spolehlivých a vysoce funkčních výrobků
  • atestace všech výrobků, v prohlášení o shodě výrobky třídy 1
  • kodéry a dekodéry pro RF dálkové řízení, Radio Packet Modems, Radio Packet Controllers
  • vývojové stavebnice
  • neustále aktualizovaná nabídka výrobků
  • nabídka vývoje prototypů zařízení podle požadavků zákazníka
  • dvacetileté zkušenosti v oboru, heslo "Low Power Radio is what we do!"

Advanced Radio Telemetry shrnuje a upřesňuje

Anglická společnost Radiometrix je předním výrobcem rádiových modulů a modemů LPR (Low Power Radio). Naprostou většinu těchto zařízení lze provozovat ve volných pásmech, tedy bez registrací a provozních poplatků, v ČR nejčastěji v pásmech 433 a 868 MHz. Projektovaný dosah rádiového spojení je zpravidla cca 300 až 500 m, respektive u některých modulů až 3 km, skutečný dosah je však ovlivněn mnoha dalšími faktory. Moduly používají FM nebo FSK modulaci. Takřka všechny typy modulů společnosti Radiometrix jsou opatřeny stínícími kryty a jsou určeny pro osazení do desek plošných spojů nebo pro zasunutí do patice. Za zmínku stojí na zdejším trhu ojedinělé moduly řady BiM1, které společnost Radiometrix vyrábí speciálně pro naše zákazníky v ČR. Tyto moduly mají díky pracovnímu kmitočtu v pásmu 150 MHz a povolenému výkonu 100 mW dosah až 3 km a provoz v ČR je opět volný bez poplatků.

Upozornění:

Produkty fy Radiometrix jsou, pokud není uvedeno jinak, komponentami určenými pro daší vestavbu. Pouze výrobce finálního výrobku může takový výrobek uvést na trh podle direktivy R&TTE, respektive relevantních národních právních předpisů. Další informace ke konkrétnímu typu najdete v originálních manuálech - datashhetech fy Radiometrix.

Produkty fy Radiometrix může osazovat pouze osobe znalá uvedené problematiky.

Advanced Radio Telemetry nabízí výrobky společnosti Radiometrix

Společnost Advanced Radio Telemetry je oficiálním distributorem společnosti Radiometrix. Bližší popis všech nabízených výrobků společnosti Radiometrix, souvisejících s profilovou oblastí Rádiové moduly a modemy, najdete na stránkách Červeného katalogu. V naší nabídce je úplný sortiment výrobcem nabízených položek, sestavený s důrazem na pokrytí vašeho zájmu v uvedené profilové oblasti.

V Knihovně souborů, v úseku , v oddělení , ve složce Dokumenty a software je k dispozici Katalog Radiometrix (pdf, anglicky), můžete si jej prohlédnout nebo stáhnout.