Advanced Radio Telemetry / A. R. T.

Hledat na stránkách

Translator

Deselect the all on this PAGE; or select the TEXT ... then easily
translator engine translate into your language!

Jak nás najdete

Advanced Radio Telemetry
· spol. s r. o. · Brno · CZ · EU ·
· alias A. R. T. Brno ·
adresa Francouzská 82
602 00 Brno
Czech Republic
poloha 49° 12' 7,9'' N
16° 37' 27,6'' E
telefon +420 545 211 403
e-mail art*@*artbrno*.*cz
web http://artbrno.cz
Zobrazte si celý přehled kontaktů.
Vyberte si svou příjezdovou trasu.

Pomáháme

Pomahame
Pro zvětšni klikněte zde.

Text používá informace zveřejněné společností Telit, za původní obsah nelze ručit.


TelitTelit Wireless Solutions, Telit Communications Group

logo Telit

Jak se společnost Telit prezentuje

Společnost Telit je původně italská, od roku 1986 se zabývala výrobou zařízení pro telekomunikace. V roce 1993 se k tomu přidal vývoj zařízení pro mobilní telefonii. To zůstalo její stěžejní orientací, ale v tomto desetiletí se postupně přeměnila na nadnárodní skupinu společností Telit Communications Group. Realizovala akvizice několika dalších společností, takže nyní disponuje širokou vývojovou, výrobní i distribuční celosvětovou základnou. Hlavní vývojový a výrobní program předznamenává používaný název dceřinných společností, Telit Wirelless Solutions, společnost se zaměřuje na vývoj bezdrátových technologií, především pak pro mobilní komunikaci a m2m. Další oblastí jsou pak rádiová zařízení krátkého dosahu, označené jako Short Range RF.

Co společnost Telit nabízí

  • několik řad stále vyvíjených špičkových GPRS/GSM/WIFI modemových modulů
  • UMTS/HSDPA a CDMA moduly
  • většina mobilních modulů je vhodná pro výrobce zařízení
  • vývojové stavebnice pro vývoj mobilních aplikací
  • terminály, modemy a moduly pro rádia krátkého dosahu TinyOne a PowerOne
  • moduly pro technologii ZigBee

Advanced Radio Telemetry shrnuje a upřesňuje

Původem italská společnost Telit je známá především díky vynikajícím GPRS modulům, které také v našich zařízeních využíváme. Vedle toho však nesmíme opomenout program Telit Short Range RF, z valné části tvořený výrobky řady TinyOne a PowerOne, které původně pochází z produkce francouzské společnosti OneRF. Tyto moduly a modemy pracují převážně ve vyhrazeném pásmu 868 MHz s volným provozem a jsou určeny pro obousměrný, poloduplexní přenos dat. Vedle modemové části jsou vybaveny sériovou linkou, nastavení se provádí v konfiguračním módu textovými AT příkazy. Výrobce nabízí několik verzí firmware: Standard (transparentní nebo zabezpečený přenos), Telemetry (zabezpečený přenos dat nebo přenos stavových signálů), Mesh (pro provoz MESH sítí s protokolem M-ONE). Některá zařízení umožňují instalaci firmware pro přenos dat telemetrickým standardem M-Bus.

Advanced Radio Telemetry nabízí výrobky společnosti Telit

Společnost Advanced Radio Telemetry je společností Telit pověřena zastupovat ji jako distributor Telit Short Range RF. Bližší popis vybraných nabízených výrobků společnosti Telit, souvisejících s profilovou oblastí Rádiové moduly a modemy, najdete na stránkách Červeného katalogu. V naší nabídce je výběr ze sortimentu výrobcem nabízených položek, sestavený s důrazem na pokrytí vašeho zájmu v uvedené profilové oblasti, dodáme vám však všechny výrobky z úplného sortimentu výrobce.