Advanced Radio Telemetry / A. R. T.

Hledat na stránkách

Translator

Deselect the all on this PAGE; or select the TEXT ... then easily
translator engine translate into your language!

Jak nás najdete

Advanced Radio Telemetry
· spol. s r. o. · Brno · CZ · EU ·
· alias A. R. T. Brno ·
adresa Francouzská 82
602 00 Brno
Czech Republic
poloha 49° 12' 7,9'' N
16° 37' 27,6'' E
telefon +420 545 211 403
e-mail art*@*artbrno*.*cz
web http://artbrno.cz
Zobrazte si celý přehled kontaktů.
Vyberte si svou příjezdovou trasu.

Pomáháme

Pomahame
Pro zvětšni klikněte zde.
Vývojové a funkční soupravy Vývojové soupravy
Vývojové a funkční soupravy

Vývojové soupravy
Nadřízená sekce katalogu zboží obsahuje: soupravy rádiových zařízení určených pro společný provoz. Tato kategorie obsahuje: soupravy pro podporu vývoje zařízení a zkoušky funkce systému.HWEK
HWEK
Vývojová souprava DECT/FHSS RS232 audio open-frame 
Vývojová souprava s rádiovými modemy standardu DECT, pro podporu vývoje zařízení a zkoušky funkce zařízení, pro obousměrný přenos dat a hlasu ve vyhrazeném pásmu DECT 1880-1900 MHz nebo 2,4 GHz, s datovým rozhraním RS232 a audio rozhraním, řešená jako open-frame.

 
TinyOne Demo Kit
TinyOne Demo Kit
Vývojová souprava pro Telit TinyOne Family RS232 briefcase 
Vývojová souprava osazená volitelně moduly produktové řady TinyOne Family společnosti Telit, pro podporu vývoje zařízení, zkoušky funkce zařízení a zkoušky přenosových vlastností vytvářených sítí, pro obousměrný přenos dat ve vyhrazeném pásmu, s rádiovými vlastnostmi závislými na použitých modulech, s datovým rozhraním RS232, v přenosném kufříku.

 
Universal Evaluation Kit
Universal Evaluation Kit
Vývojová souprava pro rádiové moduly Radiometrix briefcase 
Vývojová souprava osaditelná volitelně rádiovými moduly společnosti Radiometrix, pro podporu vývoje zařízení, zkoušky funkce zařízení a zkoušky přenosových vlastností vytvářených sítí, pro obousměrný přenos dat ve vyhrazeném pásmu, s rádiovými vlastnostmi závislými na použitých modulech, v přenosném kufříku.

 
AC Development Kit
AC Development Kit
Vývojová souprava pro řadu FlexRF (AC Family) briefcase 
Vývojová souprava osazená volitelně moduly řady FlexRF (AC Family) společnosti Laird Technologies, pro podporu vývoje zařízení, zkoušky funkce zařízení a zkoušky přenosových vlastností vytvářených sítí, pro obousměrný přenos dat ve vyhrazeném pásmu, s rádiovými vlastnostmi závislými na použitých modulech, s různým datovým sériovým rozhraním, v přenosném kufříku.

 
Narrow Band Evaluation Kit
Narrow Band Evaluation Kit
Vývojová souprava pro rádiové moduly Radiometrix NB RS232 
Vývojová souprava osaditelná volitelně rádiovými moduly společnosti Radiometrix, pro podporu vývoje zařízení, zkoušky funkce zařízení a zkoušky přenosových vlastností vytvářených sítí, pro obousměrný přenos dat ve vyhrazeném pásmu, s rádiovými vlastnostmi závislými na použitých modulech, s rozhraním RS232.

 
ZE Demo Kit
ZE Demo Kit
Vývojová souprava pro Telit ZE Family ZigBee RS232 briefcase 
Vývojová souprava osazená volitelně moduly produktové řady ZE Family společnosti Telit, standardu ZigBee, pro podporu vývoje zařízení, zkoušky funkce zařízení a zkoušky přenosových vlastností vytvářených sítí, pro obousměrný přenos dat ve vyhrazeném pásmu, s rádiovými vlastnostmi závislými na použitých modulech, s datovým rozhraním RS232, v přenosném kufříku.

 
ZB Development Kit
ZB Development Kit
Vývojová souprava ZigBee pro řadu ZB2430 Family briefcase 
Vývojová souprava osazená volitelně moduly řady ZB2430 Family společnosti Laird Technologies, pro podporu vývoje zařízení, zkoušky funkce zařízení a zkoušky přenosových vlastností vytvářených sítí ZigBee, pro obousměrný přenos dat, s rádiovými vlastnostmi závislými na použitých modulech, s různým datovým sériovým rozhraním, v přenosném kufříku.

 
BW Development Kit
BW Development Kit
Vývojová souprava Bluetooth/Wi-Fi pro řadu BISM/WISM briefcase 
Vývojová souprava osazená volitelně moduly řady BISM nebo WISM společnosti Laird Technologies, pro podporu vývoje zařízení, zkoušky funkce zařízení a zkoušky přenosových vlastností vytvářených sítí standardu Bluetooth nebo standardu Wi-Fi, pro obousměrný přenos dat, s rádiovými vlastnostmi závislými na použitých modulech, s různým datovým sériovým rozhraním, v přenosném kufříku.