Advanced Radio Telemetry / A. R. T.

Hledat na stránkách

Translator

Deselect the all on this PAGE; or select the TEXT ... then easily
translator engine translate into your language!

Jak nás najdete

Advanced Radio Telemetry
· spol. s r. o. · Brno · CZ · EU ·
· alias A. R. T. Brno ·
adresa Francouzská 82
602 00 Brno
Czech Republic
poloha 49° 12' 7,9'' N
16° 37' 27,6'' E
telefon +420 545 211 403
e-mail art*@*artbrno*.*cz
web http://artbrno.cz
Zobrazte si celý přehled kontaktů.
Vyberte si svou příjezdovou trasu.

Pomáháme

Pomahame
Pro zvětšni klikněte zde.
HW DECT Family
HW DECT Family
Funkční souprava DECT RS232 "Unbuilt Kit" 
Modulární funkční souprava pro zákaznické sestavení vícekanálového datového radiomodemu standardu DECT, pro obousměrný přenos dat ve vyhrazeném pásmu DECT 1880-1900 MHz nebo v pásmu 2,4 GHz, s datovým rozhraním RS232, nesestavená modulární stavebnice.

HW DECT Family je modulární funkční souprava, jejíž koncepce umožňuje zákazníkům zvolit její požadovaný obsah z volitelných součástí a sestavit během krátké doby vlastní funkční rádiový systém. Hlavní nabízenou součástí je datový radiomodem HWEM 2700, který umožňuje plně duplexní obousměrný datový přenos na vzdálenost až 7 km (skutečně dosaženou vzdálenost ovlivňuje použitý modul a anténa). Tento radiomodem byl vyvinut naším vývojovým týmem jako rozšíření pro modul HW 86010 společnosti Höft & Wessel, proto jsou vlastnosti rádiového přenosu shodné. Může však být osazen i modulem HW 86012 nebo HW 86022.
Protože radiomodem HWEM 2700 DECT pracuje ve vyhrazeném pásmu DECT, není nutné na provoz zařízení získat žádné další povolení, k dispozici je 120 duplexních kanálů. Datový přenos se uskutečňuje sériovou linkou RS232, k nastavení vlastností zařízení se použije software Data-Unwired Management Console. Standard DECT definuje kódování a zabezpečení již ve vrstvě přenosového protokolu, čehož lze při konstrukci zařízení s výhodou využít a mít jistotu, že na výstupu obdržíte jen platná data.
Doporučujeme jej zákazníkům jako komplexní a rychlé řešení vlastní konstrukce zařízení standardu DECT, typicky pro bezproblémovou náhradu linky RS232 až na několikakilometrovou vzdálenost, a také pro telemetrické aplikace.
HW DECT Familylogo Advanced Radio Telemetry
Příznačná technická data HW DECT Family
  • Koncepce: stavebnice s obsahem volitelným zákazníkem
  • Volitelné součásti: desky modemu, rádiové moduly, antény, kryty
  • Rádiové pásmo: DECT 1880-1900 MHz
  • Rozhraní: plnohodnotné RS232 V.24
  • Provedení: "Unbuilt Kit" (modulární stavebnice)
Prohlédněte si základní technické podklady, informace naleznete v tomto katalogovém listu, viz technická podpora. Zboží si přímo z tohoto listu můžete objednat nebo zahájit obchodní jednání.
Další popis HW DECT Family
Přesný obsah dodané stavebnice určí zákazník po konzultaci s obchodním manažerem produktu. Snažíme se maximálně vyjít vstříc potřebám zákazníka, a proto opravdu libovolně můžete volit součásti tak, aby odpovídali požadovanému podílu dodávky v celém vašem řešení. Stručný popis volitelných součástí najdete v dokumentaci, většinu z nich lze objednat i samostatně a je možné podívat se na jejich katalogové listy. V současné době nabízíme tyto volitelné součásti:

HWEM 2700 DECT Evaluation modem s DECT modulem
HW ANT DIR 7.5 Směrová anténa DECT kompaktní TNC/female
HW SMAf-Lx-X Propojovací kabel SMA/female-volný konec
HW SMAm-Lx-TNCm Propojovací kabel SMA/male-TNC/male
HW OKW1 Plastový kryt pro HWEM
HW OKW1 DIN Držák plastového krytu HW OKW1 na lištu DIN
HW OKW1 wall Nástěnný držák plastového krytu HW OKW1
HW Světlovod do plastového krytu

Na zvláštní žádost je možné radiomodem HWEM 2700 DECT osadit namísto standardně osazovaného modulu HW 86010 modulem HW 86012.  V tomto případě možnosti dodání soupravy HW DECT Family konzultujte toto s manažerem produktu.

Obchodní informace
HW DECT Family
Complete Base
Kód 11904.0000700.ART-HWDF
Cena bez DPH za 1 ks od 4 985 Kč
Cena včetně DPH 21%
Dostupnost skladem
Záruka 12 měsíců
Poznámka: Toto zboží je modulární stavebnice, jejíž přesný obsah je stanoven konzultací zákazníka s manažerem produktu a na obsahu je závislá i cena zboží. Prohlédněte si dokument HW DECT Family: Technická data a vyhledejte pokyny pro objednání. Poté můžete použít nabízený online formulář.