Advanced Radio Telemetry / A. R. T.

Hledat na stránkách

Translator

Deselect the all on this PAGE; or select the TEXT ... then easily
translator engine translate into your language!

Jak nás najdete

Advanced Radio Telemetry
· spol. s r. o. · Brno · CZ · EU ·
· alias A. R. T. Brno ·
adresa Francouzská 82
602 00 Brno
Czech Republic
poloha 49° 12' 7,9'' N
16° 37' 27,6'' E
telefon +420 545 211 403
e-mail art*@*artbrno*.*cz
web http://artbrno.cz
Zobrazte si celý přehled kontaktů.
Vyberte si svou příjezdovou trasu.

Pomáháme

Pomahame
Pro zvětšni klikněte zde.
Control44 Evaluation Kit
Control44 Evaluation Kit
Funkční souprava pro dálkový přenos ovládacích signálů 
Funkční souprava osazená volitelně rádiovými moduly společnosti Radiometrix, pro zákaznické sestavení modemového vysílače a modemového přijímače, pro jednosměrný přenos ovládacích signálů ve vyhrazeném pásmu, s rádiovými vlastnostmi závislými na použitých modulech.

Control44 Evaluation Kit je funkční souprava, která umožní sestavení jednosměrného systému dálkového ovládání pro jednoduchý čtyřkanálový dálkový přenos stavových nebo řídících signálů. Využívá vlastností integrovaného obvodu CTR44, který obsahuje v jednom pouzdře kodér i dekóder, adresová sběrnice i datová sběrnice jsou čtyřbitové. V režimu kodéru je připojen k rádiovému vysílači a kóduje paralelní adresovanou informaci na kódovanou sériovou informaci. Tímto způsobem je sestaven modemový vysílač, jehož hlavní součástí je deska ENC (Encoder board) obsahující čtyři stavové spínače. V režimu dekodéru je CTR44 připojen k rádiovému přijímači a dekóduje sériovou informaci na adresnou paralelní informaci. Takto pracuje modemový přijímač, jenž obsahuje desku DEC (Decoder board) poskytující čtyři ovládané reléové kontaktní systémy.
Použitelné rádiové moduly mají různý vysílací výkon a tím je ovlivněn i dosah vysílání. Navíc skutečně dosaženou vzdálenost ovlivňují použité antény. Všechny nabízené moduly pracují v různých volných pásmech a není nutné na jejich provoz získat žádné další povolení.
Výrobcem funkční soupravy je společnost Radiometrix. Doporučuje ji pro velmi rychlé sestavení jednoduchého čtyřkanálového dálkového ovladače bez nutnosti vývoje softwaru zákazníkem. Vlastnosti soupravy záleží na osazení moduly. Souprava standardně obsahuje desku ENC a desku DEC se všemi potřebnými díly. V soupravě je zahrnut i vybraný modul vysílače a modul přijímače, ovšem tyto moduly musí být vybrány a objednány zvlášť a nejsou zahrnuty v ceně soupravy.
Control44 Evaluation Kitlogo Radiometrix
Příznačná technická data Control44 Evaluation Kit
  • Rádiové pásmo: 868 MHz nebo 433 MHz nebo 120..180 MHz
  • Vstupy: 4x stavový spínač
  • Výstupy: 4x relé, zatížení kontaktů 8 A 250 VAC / 30 VDC
  • Výbava desek: adresový spínač, nastavení jumpery, signalizace LED, konektory
  • Provedení: sestavy modemového vysílače a modemového přijímače pro vestavbu
Prohlédněte si původní technické podklady poskytnuté výrobcem, informace naleznete v tomto katalogovém listu, viz technická podpora. Zboží si přímo z tohoto listu můžete objednat nebo zahájit obchodní jednání.
Další popis Control44 Evaluation Kit
Souprava pro jednosměrný přenos obsahuje: 1x ENC (Encoder board), 1x DEC (Decoder board), 2x CTR44-000-DIL, 2x čtvrtvlnná anténa, jumpery, dokumentace pro Control44 Evaluation Kit a pro CTR44, dokumentace pro vybrané rádiové moduly, 1x modul rádiového vysílače (není v cenové kalkulaci, objednává se zvlášť ze seznamu), 1x modul rádiového přijímače (není v cenové kalkulaci, objednává se zvlášť ze seznamu). Alkalická baterie 9 V není součástí soupravy. Rádiové moduly vhodné pro osazení do desky ENC/DEC: libovolné vysílače/přijímače z řady TX1/RX1, TX2/RX2, TX3/RX3, BiM1, apod. Cenově zajímavý by mohl být provoz jednoho modemového vysílače, kterým by bylo možné ovládat několik modemových přijímačů. V tomto případě si pořídíte jednu celou soupravu, zbývající modemové přijímače získáte jako DEC Kit, který obsahuje pouze jeden DEC, jeden CTR44-000-DIL, jednu anténu, příslušnou dokumentaci, a také modul vybraného rádiového přijímače (není v cenové kalkulaci, objednává se zvlášť požadovaný počet kusů).

Obchodní informace
Control44 Evaluation Kit
Kód 11904.0008401.RMX-CTR44-Kit
Cena bez DPH za 1 ks phone
Cena včetně DPH 21%
Dostupnost
Záruka 12 měsíců

Před objednáním se spojte s manažerem produktu a upřesněte konfiguraci soupravy, především vhodné rádiové moduly.

Technická podpora

Související informace
Přehled zboží sekce Vývojové a funkční soupravy   Představení společnosti Radiometrix
Přehled zboží kategorie Funkční soupravy   Přehled nabízeného zboží společnosti Radiometrix
Katalog Vývojové a funkční soupravyFunkční soupravyControl44 Evaluation Kit
© Advanced Radio Telemetry