Advanced Radio Telemetry / A. R. T.

Hledat na stránkách

Translator

Deselect the all on this PAGE; or select the TEXT ... then easily
translator engine translate into your language!

Jak nás najdete

Advanced Radio Telemetry
· spol. s r. o. · Brno · CZ · EU ·
· alias A. R. T. Brno ·
adresa Francouzská 82
602 00 Brno
Czech Republic
poloha 49° 12' 7,9'' N
16° 37' 27,6'' E
telefon +420 545 211 403
e-mail art*@*artbrno*.*cz
web http://artbrno.cz
Zobrazte si celý přehled kontaktů.
Vyberte si svou příjezdovou trasu.

Pomáháme

Pomahame
Pro zvětšni klikněte zde.
Wood & Douglas

Text používá informace zveřejněné společností Wood & Douglas, za původní obsah nelze ručit.


Wood and DouglasWood & Douglas Limited, Wood & Douglas Group

logo Wood and Douglaslogo Audix Broadcastlogo Pacscom

Jak se společnost Wood & Douglas prezentuje

Společnost Wood & Douglas je všeobecně považována za vedoucí nezávislou britskou vývojářskou společnost a výrobce kvalitních rádiových zařízení pro bezdrátový přenos dat, hlasu a obrazu. Tuto reputaci získala díky dlouhotrvající neúnavné práci a znalostem svého skvělého týmu specialistů. Původní společnost Wood & Douglas Limited má od roku 1977 více než třicetiletou obchodní tradici a je vysoce respektovaným centrem návrhu rádiových zařízení a pro zákazníky výrobním zázemím, udržuje totiž vysokou úroveň návrhu rádiové komunikace na zakázku v celém rádiovém spektru použitím všech dostupných možností rádiových technologií. Postupem času rozšířila své obchodní záměry, takže Wood & Douglas Limited je stěžejním členem skupiny Wood & Douglas Group a v jejím rámci se zaměřuje jednak na vývoj a výrobu standardních rádiových výrobků, a také výrobků na zakázku. Do skupiny patří také společnost Audix Broadcast, mající status obchodní divize, která vyvíjí a vyrábí zařízení pro zpracování, uložení a distribuci zvukového signálu. Další členem skupiny se statutem obchodní divize je společnost Pacscom, která navrhuje a dodává systémová řešení dálkového řízení. Skupina společností je tak nyní vybavena pro působení v oblasti návrhu elektroniky, především rádií a rádiových systémů, s využitím CAD při elektrickém i mechanickém návrhu, má zkušenosti s řízením výroby i výrobou SMD zařízení, je držitelem příslušných osvědčení a umožňuje tak komplexní a efektivní řízení vlastních projektů. Výrobky skupiny Wood & Douglas Group mají přesah do téměř všech oblastí, které nějakým způsobem využívají technologií bezdrátového přenosu. Chloubou společnosti jsou úzkopásmové vysílače, přijímače a transceivery pro digitální rádiovou komunikaci využívající pokročilé modulační technologie, jako je COFDM.

Co společnost Wood & Douglas nabízí

 • standardně nabízené rádiové výrobky Wood & Douglas Limited
  • rádiové výrobky pro přenos dat
   • rádiové moduly vhodné pro výrobce rádiových zařízení
   • rádiové modemy vhodné pro sériovou komunikaci
  • rádiové výrobky pro přenos hlasu
   • studiové interkomy
   • digitální audio link
  • rádiové výrobky pro přenos obrazu
   • CCTV systém pro krátké vzdálenosti
   • zařízení pro video link řady dVMo
 • rádiové výrobky Wood & Douglas Limited vyvíjené na zakázku
 • výrobky divize Audix Broadcast
  • audio mixéry, lineární zvukové archivy, zvukové kodeky
 • výrobky divize Pacscom
  • zařízení, systémy a modemy pro telemetrii a SCADA

Advanced Radio Telemetry shrnuje a upřesňuje

Anglická společnost Wood & Douglas patří mezi renomované výrobce vysílací techniky pro přenos dat, hlasu a obrazu. Mimo jiné je to zásluhou pana Alana Wooda, jednoho ze zakladatelů společnosti, který doposud zastává funkci výkonného ředitele. Její výrobní program je opravdu široký, od jednoduchých rádiových modulů pro pásma VHF, UHF a 868 MHz, vyráběných v několika výkonových řadách, až po pokročilé systémy pro přenos digitálního obrazu, a mikrovlnou techniku. Velkou výhodou pro zákazníky je vstřícná obchodní politika společnosti, která distributorům umožní získat pro koncové zákazníky zařízení pro téměř libovolné pásmo i v kusovém množství.

Advanced Radio Telemetry nabízí výrobky společnosti Wood & Douglas

Společnost Advanced Radio Telemetry je oficiálním distributorem společnosti Wood & Douglas. Prohlédněte si bližší popis vybraných nabízených výrobků společnosti Wood & Douglas, položky související s profilovou oblastí Rádiové moduly a modemy najdete na stránkách Červeného katalogu, položky související s profilovou oblastí Televizní vysílání, pak na stránkách Modrého katalogu (připravuje se). V naší nabídce je široký výběr ze sortimentu výrobcem nabízeného zboží, sestavený s důrazem na pokrytí vašeho zájmu v uvedené profilové oblasti, dodáme vám však všechny výrobky z úplného sortimentu výrobce. Jsme schopni získat pro vás rádiový modul nebo radiomodem pro téměř jakékoli požadované kmitočtové pásmo. Stačí sdělit požadovaný pracovní kmitočet a šířku pásma, ve většině případů není požadován žádný minimální počet kusů pro objednávku.