Advanced Radio Telemetry / A. R. T.

Hledat na stránkách

Translator

Deselect the all on this PAGE; or select the TEXT ... then easily
translator engine translate into your language!

Jak nás najdete

Advanced Radio Telemetry
· spol. s r. o. · Brno · CZ · EU ·
· alias A. R. T. Brno ·
adresa Francouzská 82
602 00 Brno
Czech Republic
poloha 49° 12' 7,9'' N
16° 37' 27,6'' E
telefon +420 545 211 403
e-mail art*@*artbrno*.*cz
web http://artbrno.cz
Zobrazte si celý přehled kontaktů.
Vyberte si svou příjezdovou trasu.

Pomáháme

Pomahame
Pro zvětšni klikněte zde.
Dálkového ovládání pro osmikanálový přenos stavových nebo řídících signálů na velké vzdálenosti
cta88_application_kit

CTA88 Application Boards je sada vysílací a přijímací desky pro jednosměrný osmikanálový přenos stavových nebo řídících signálů na vzdálenosti několika set metrů až jednotek kilometrů.

Provoz je možný na libovolných pracovních kmitočtech v pásmech 120 MHz až 180 MHz, 433 MHz nebo 868 MHz.
Pro bezplatný provoz na větší vzdálenosti v ČR s vysílacím výkonem až 500 mW na kmičtech 155,725 MHz nebo 149,250 MHz není třeba licence - provoz je upraven všeobecným oprávněním č. VO-R/16.

Cenový přiklad varianty s vysílacím výkonem 500 mW:
CTA88 deska ENC (vysílací):    1+ 3685 Kč | 5+ 2886 Kč | 10+ 2490 Kč | 25 + projektová cena
CTA88 deska DEC (přijímací):  1+ 3767 Kč | 5+ 2943 Kč | 10+ 2589 Kč | 25 + projektová cena


CTA88 Application Boards je sada určená pro konstrukci jednosměrného osmikanálového systému dálkového ovládání pro dálkový přenos stavových nebo řídících signálů. Využívá vlastností integrovaného obvodu CTA88, který obsahuje v jednom pouzdře kodér i dekódér, adresová sběrnice i datová sběrnice jsou osmibitové. V režimu kodéru je připojen k rádiovému vysílači a kóduje paralelní adresovanou informaci na kódovanou sériovou informaci. Tímto způsobem je sestaven modemový vysílač, jehož hlavní součástí je deska ENC (Encoder board) obsahující osm ovládacích tlačítek a osm galvanicky oddělených vstupů. V režimu dekodéru je CTA88 připojen k rádiovému přijímači a dekóduje sériovou informaci na adresnou paralelní informaci. Takto pracuje modemový přijímač, jenž obsahuje desku DEC (Decoder board) poskytující osm ovládaných reléových kontaktních systémů.
Zvolené variabilní řešení umožňuje výrobci osadit různé typy rádiových modulů s rozdílnými kmitočty a vysílacími výkon - dle požadavku zákazníka - a tím ovlivnit mj. i dosah vysílání. Navíc skutečně dosaženou vzdálenost zásadně ovlivňují použité antény a jejich umístění. Všechny námi nabízené moduly pracují v různých volných pásmech a není nutné na jejich provoz získat žádné další povolení.
Výrobcem této sady desek je společnost Radiometrix. Sadu doporučuje pro velmi snadné sestavení jednoduchého osmikanálového dálkového ovladače bez nutnosti vývoje softwaru zákazníkem. Vlastnosti a parametry sady záleží na typu osazených rádiových modulů. Sada standardně obsahuje desku ENC - vysílací a desku DEC - přijímací se všemi potřebnými díly. Volba vysílacího a přijímacího rádiového modulu, spolu s výběrem vhodných antén a jejich umístěním, má zásadní vliv na výsledné parametry systému a také cenu sady CTA88 Application Boards.
CTA Application Kitlogo Radiometrix
Příznačná technická data CTA88 Application Kit
  • Rádiové pásmo: 868 MHz nebo 433 MHz nebo 120..180 MHz
  • Vstupy: 8x galvanicky oddělený binární vstup nebo tlačítko
  • Výstupy: 8x relé, zatížení kontaktů 8 A 250 VAC / 30 VDC
  • Výbava desek: nastavení jumpery, signalizace LED, tlačítka, konektory
  • Provedení: sestavy modemového vysílače a modemového přijímače pro vestavbu
Prohlédněte si původní technické podklady poskytnuté výrobcem, informace naleznete v tomto katalogovém listu, viz technická podpora. Zboží si přímo z tohoto listu můžete objednat nebo zahájit obchodní jednání.
Další popis CTA88 Application Kit
Sada pro jednosměrný přenos obsahuje: 1x ENC (Encoder board), 1x DEC (Decoder board), 2x CTA88-000-DIL, 2x čtvrtvlnná anténa, dokumentace pro CTA88 Application Kit a pro CTA88, dokumentace pro vybrané rádiové moduly, 1x modul rádiového vysílače (pozor, nemusí být vždy součástí cenové kalkulace), 1x modul rádiového přijímače (pozor, nemusí být vždy součástí cenové kalkulace). Rádiové moduly vhodné pro osazení do desky ENC/DEC: vysílače/přijímače z řady LMT/LMR, NiM2, BiM1, BiM1H, BiM2A, BiM3A, BiM3B, CVR1, apod. Cenově zajímavý by mohl být provoz jednoho modemového vysílače, kterým by bylo možné ovládat několik modemových přijímačů. V tomto případě si pořídíte jednu celou soupravu, zbývající modemové přijímače použijete jako DEC samostatné desky.

Obchodní informace
CTA88 Application Kit
Kód 11904.0007901.RMX-CTA88-Kit
Cena bez DPH za 1 ks phone
Cena včetně DPH 21%
Dostupnost phone
Záruka 12 měsíců

Před objednáním se spojte s manažerem produktu a upřesněte konfiguraci soupravy, především vhodné rádiové moduly.

Technická podpora

Související informace
Přehled zboží sekce Vývojové a funkční soupravy   Představení společnosti Radiometrix
Přehled zboží kategorie Funkční soupravy   Přehled nabízeného zboží společnosti Radiometrix
Katalog Vývojové a funkční soupravyFunkční soupravyCTA88 Application Kit
© Advanced Radio Telemetry