Advanced Radio Telemetry / A. R. T.

Hledat na stránkách

Translator

Deselect the all on this PAGE; or select the TEXT ... then easily
translator engine translate into your language!

Jak nás najdete

Advanced Radio Telemetry
· spol. s r. o. · Brno · CZ · EU ·
· alias A. R. T. Brno ·
adresa Francouzská 82
602 00 Brno
Czech Republic
poloha 49° 12' 7,9'' N
16° 37' 27,6'' E
telefon +420 545 211 403
e-mail art*@*artbrno*.*cz
web http://artbrno.cz
Zobrazte si celý přehled kontaktů.
Vyberte si svou příjezdovou trasu.

Pomáháme

Pomahame
Pro zvětšni klikněte zde.
Vývojové a funkční soupravy

Vývojové a funkční soupravy
Tato sekce katalogu zboží obsahuje: soupravy rádiových zařízení určených pro společný provoz. Přesnější nabídku zboží můžete získat vstupem do odpovídající kategorie.

Vývojové soupravyFunkční soupravyHWEK
HWEK
Vývojová souprava DECT/FHSS RS232 audio open-frame 
Vývojová souprava s rádiovými modemy standardu DECT, pro podporu vývoje zařízení a zkoušky funkce zařízení, pro obousměrný přenos dat a hlasu ve vyhrazeném pásmu DECT 1880-1900 MHz nebo 2,4 GHz, s datovým rozhraním RS232 a audio rozhraním, řešená jako open-frame.

 
HW DECT Family
HW DECT Family
Funkční souprava DECT RS232 "Unbuilt Kit" 
Modulární funkční souprava pro zákaznické sestavení vícekanálového datového radiomodemu standardu DECT, pro obousměrný přenos dat ve vyhrazeném pásmu DECT 1880-1900 MHz nebo v pásmu 2,4 GHz, s datovým rozhraním RS232, nesestavená modulární stavebnice.

 
ARF50 I/O Wireless System
ARF50 I/O Wireless System
Bezdrátový přenos stavů a ovládacích signálů 
Upozornění:
Výroba tohoto produktu byla ukončena, alternativní výrobek můžete najít na stránce našeho obchodního partnera fy Radiometrix. S výběrem vhodného typu Vám rádi pomůžeme a vybrané zboží dodáme.
Modulární systém sestavený z volitelných typů modulů vstupů a výstupů a volitelného typu radiomodemu společnosti Adeunis RF.
ARF50 je je rádiový systém, pro obousměrný přenos digitálních (binárních) stavů a analogových signálů ve volných nebo licencovaných pásmech, s dosahem závislým na typu použitého radiomodemu.

 
TinyOne Demo Kit
TinyOne Demo Kit
Vývojová souprava pro Telit TinyOne Family RS232 briefcase 
Vývojová souprava osazená volitelně moduly produktové řady TinyOne Family společnosti Telit, pro podporu vývoje zařízení, zkoušky funkce zařízení a zkoušky přenosových vlastností vytvářených sítí, pro obousměrný přenos dat ve vyhrazeném pásmu, s rádiovými vlastnostmi závislými na použitých modulech, s datovým rozhraním RS232, v přenosném kufříku.

 
Dálkového ovládání pro osmikanálový přenos stavových nebo řídících signálů na velké vzdálenosti
cta88_application_kit

CTA88 Application Boards je sada vysílací a přijímací desky pro jednosměrný osmikanálový přenos stavových nebo řídících signálů na vzdálenosti několika set metrů až jednotek kilometrů.

Provoz je možný na libovolných pracovních kmitočtech v pásmech 120 MHz až 180 MHz, 433 MHz nebo 868 MHz.
Pro bezplatný provoz na větší vzdálenosti v ČR s vysílacím výkonem až 500 mW na kmičtech 155,725 MHz nebo 149,250 MHz není třeba licence - provoz je upraven všeobecným oprávněním č. VO-R/16.

Cenový přiklad varianty s vysílacím výkonem 500 mW:
CTA88 deska ENC (vysílací):    1+ 3685 Kč | 5+ 2886 Kč | 10+ 2490 Kč | 25 + projektová cena
CTA88 deska DEC (přijímací):  1+ 3767 Kč | 5+ 2943 Kč | 10+ 2589 Kč | 25 + projektová cena


 
Universal Evaluation Kit
Universal Evaluation Kit
Vývojová souprava pro rádiové moduly Radiometrix briefcase 
Vývojová souprava osaditelná volitelně rádiovými moduly společnosti Radiometrix, pro podporu vývoje zařízení, zkoušky funkce zařízení a zkoušky přenosových vlastností vytvářených sítí, pro obousměrný přenos dat ve vyhrazeném pásmu, s rádiovými vlastnostmi závislými na použitých modulech, v přenosném kufříku.

 
AC Development Kit
AC Development Kit
Vývojová souprava pro řadu FlexRF (AC Family) briefcase 
Vývojová souprava osazená volitelně moduly řady FlexRF (AC Family) společnosti Laird Technologies, pro podporu vývoje zařízení, zkoušky funkce zařízení a zkoušky přenosových vlastností vytvářených sítí, pro obousměrný přenos dat ve vyhrazeném pásmu, s rádiovými vlastnostmi závislými na použitých modulech, s různým datovým sériovým rozhraním, v přenosném kufříku.

 
Control44 Evaluation Kit
Control44 Evaluation Kit
Funkční souprava pro dálkový přenos ovládacích signálů 
Funkční souprava osazená volitelně rádiovými moduly společnosti Radiometrix, pro zákaznické sestavení modemového vysílače a modemového přijímače, pro jednosměrný přenos ovládacích signálů ve vyhrazeném pásmu, s rádiovými vlastnostmi závislými na použitých modulech.

 
Narrow Band Evaluation Kit
Narrow Band Evaluation Kit
Vývojová souprava pro rádiové moduly Radiometrix NB RS232 
Vývojová souprava osaditelná volitelně rádiovými moduly společnosti Radiometrix, pro podporu vývoje zařízení, zkoušky funkce zařízení a zkoušky přenosových vlastností vytvářených sítí, pro obousměrný přenos dat ve vyhrazeném pásmu, s rádiovými vlastnostmi závislými na použitých modulech, s rozhraním RS232.

 
ZE Demo Kit
ZE Demo Kit
Vývojová souprava pro Telit ZE Family ZigBee RS232 briefcase 
Vývojová souprava osazená volitelně moduly produktové řady ZE Family společnosti Telit, standardu ZigBee, pro podporu vývoje zařízení, zkoušky funkce zařízení a zkoušky přenosových vlastností vytvářených sítí, pro obousměrný přenos dat ve vyhrazeném pásmu, s rádiovými vlastnostmi závislými na použitých modulech, s datovým rozhraním RS232, v přenosném kufříku.

 
ZB Development Kit
ZB Development Kit
Vývojová souprava ZigBee pro řadu ZB2430 Family briefcase 
Vývojová souprava osazená volitelně moduly řady ZB2430 Family společnosti Laird Technologies, pro podporu vývoje zařízení, zkoušky funkce zařízení a zkoušky přenosových vlastností vytvářených sítí ZigBee, pro obousměrný přenos dat, s rádiovými vlastnostmi závislými na použitých modulech, s různým datovým sériovým rozhraním, v přenosném kufříku.

 
BW Development Kit
BW Development Kit
Vývojová souprava Bluetooth/Wi-Fi pro řadu BISM/WISM briefcase 
Vývojová souprava osazená volitelně moduly řady BISM nebo WISM společnosti Laird Technologies, pro podporu vývoje zařízení, zkoušky funkce zařízení a zkoušky přenosových vlastností vytvářených sítí standardu Bluetooth nebo standardu Wi-Fi, pro obousměrný přenos dat, s rádiovými vlastnostmi závislými na použitých modulech, s různým datovým sériovým rozhraním, v přenosném kufříku.