Advanced Radio Telemetry / A. R. T.

Hledat na stránkách

Translator

Deselect the all on this PAGE; or select the TEXT ... then easily
translator engine translate into your language!

Jak nás najdete

Advanced Radio Telemetry
· spol. s r. o. · Brno · CZ · EU ·
· alias A. R. T. Brno ·
adresa Francouzská 82
602 00 Brno
Czech Republic
poloha 49° 12' 7,9'' N
16° 37' 27,6'' E
telefon +420 545 211 403
e-mail art*@*artbrno*.*cz
web http://artbrno.cz
Zobrazte si celý přehled kontaktů.
Vyberte si svou příjezdovou trasu.

Pomáháme

Pomahame
Pro zvětšni klikněte zde.
Mobile Viewpoint

Text používá informace zveřejněné společností Mobile Viewpoint, za původní obsah nelze ručit.


Mobile ViewpointMobile Viewpoint

logo Mobile Viewpoint

Jak se společnost Mobile Viewpoint prezentuje

Společnost Mobile Viewpoint, původem z Nizozemí, nabízí především komplexní řešení IP připojení nezávislé na momentální poloze s využitím standardních sítí mobilních operátorů. Původní řešení, nazývané systém Triple IT, využívající současně více přenosových cest, zaručuje dostatečnou propustnost a stabilitu datového přenosu. Proto je vhodné zejména pro přenos obrazového signálu v reálném čase a proto se systém Triple IT stal současným hitem mezi televizními společnostmi. Velký úspěch nabízeného revolučního řešení se promítl i do velkého loga společnosti a do jejího rozšířeného názvu, v které se dočtete: Mobile Viewpoint a Triple IT company.

Co společnost Mobile Viewpoint nabízí

  • systém Triple IT pro živé televizní vysílání
  • ukládání a zpracování obrazových dat
  • kompletní řešení pro videokonference
  • přenosy velkého množství dat i v dalších oblastech činnosti

Advanced Radio Telemetry shrnuje a upřesňuje

Původem nizozemská společnost Mobile Viewpoint se specializuje na systémová řešení pro bezdrátové přenosy s využitím síťových technologií, především pro velké objemy dat související s přenosem obrazu v reálném čase. Systém Triple IT je vhodný pro živé televizní přenosy a zpravodajství, ale také pro oblast záchranářskou, bezpečnostní a vojenskou. Světový úspěch systému u zpravodajských televizí se projevil i v tuzemsku. Pro naše zákazníky je Mobile Viewpoint prostě a jednoduše tou společností, která vyvinula a vyrábí systém Triple IT.

Advanced Radio Telemetry nabízí výrobky společnosti Mobile Viewpoint

Společnost Advanced Radio Telemetry je společností Mobile Viewpoint pověřena zastupovat ji jako distributor na českém trhu a na blízkých středoevropských trzích. K výrobkům poskytujeme vedle akviziční a technické podpory i odbornou konzultační pomoc uživatelům. Bližší popis všech nabízených výrobků společnosti Mobile Viewpoint, souvisejících s profilovou oblastí Televizní vysílání vám budeme rádi osobně prezentovat. V naší nabídce je úplný sortiment výrobcem nabízených položek, sestavený s důrazem na pokrytí vašeho zájmu v uvedené profilové oblasti.