Advanced Radio Telemetry / A. R. T.

Hledat na stránkách

Translator

Deselect the all on this PAGE; or select the TEXT ... then easily
translator engine translate into your language!

Jak nás najdete

Advanced Radio Telemetry
· spol. s r. o. · Brno · CZ · EU ·
· alias A. R. T. Brno ·
adresa Francouzská 82
602 00 Brno
Czech Republic
poloha 49° 12' 7,9'' N
16° 37' 27,6'' E
telefon +420 545 211 403
e-mail art*@*artbrno*.*cz
web http://artbrno.cz
Zobrazte si celý přehled kontaktů.
Vyberte si svou příjezdovou trasu.

Pomáháme

Pomahame
Pro zvětšni klikněte zde.
Další partneřiSymbiosis Symbiosis

logo symbiosis

Advanced Radio Telemetry představuje společnost Symbiosis

Společnost Symbiosis je globálním distributor inovativních výrobců televizní techniky značek: Decimator Design, IO Industries Inc., Convergent Design, Inc., Polecam Ltd, Timecode Systems Limited.

Tyto výrobky společnost Symbiosis představuje na výstavách zaměřených na broadcast technologie a zajišťuje jejich prodej  v jednotlivých zemích v Evropě, na Středním Východě, Africe a Severní a Jižní Americe.

Společnost Advanced Radio Telemetry je společností pověřena zastupovat ji jako distributor na českém i slovenském trhu.

Položky související s oblastí Televizní vysílání najdete na stránkách připravovaného katalogu.

 

Polecam Polecam

logo Polecam

Advanced Radio Telemetry představuje společnost Polecam

Anglická společnost Polecam se zaměřuje na vývoj a výrobu lehkých a rychle smontovatelných kamerových jeřábů pro různé typy miniaturních kamer a další příslušenství k těmto jeřábům. Jeřáby Polecam může obsluhovat jeden člověk a dají se použít všude tam, kde je použití velkého jeřábu obtížné, či nemožné. Jeřáby Polecam se s výhodou používají pro televizní přenosy různých druhů sportů, při osazení vhodnou kamerou jsou využívány i filmaři, se speciální hlavou se používají pro natáčení 3D.

Společnost Advanced Radio Telemetry je společností Polecam pověřena zastupovat ji jako distributor na českém i slovenském trhu. V naší nabídce najdete výběr zajímavých konstrukčních výrobků společnosti. Položky související s profilovou oblastí Televizní vysílání najdete na stránkách připravovaného katalogu.

 

STE KSolutionsSTE Ksolutions

logo STE Ksolutions

Advanced Radio Telemetry představuje společnost STE Ksolutions

Italská společnost STE Ksolutions, člen STE Holding, se mimo jiné zaměřuje na vývoj a výrobu rádiových zařízení, zavádění bezdrátových technologií a telemetrii. Specializuje se především na výrobu rádiových modulů krátkého dosahu. Pro naše zákazníky jsou zajímavé především jejich jednodušší, cenově příznivé rádiové moduly, používající většinou AM modulaci.

Společnost Advanced Radio Telemetry dodává výrobky STE Ksolutions za výhodné ceny. V naší nabídce najdete výběr zajímavých výrobků. Položky související s profilovou oblastí Rádiové moduly a modemy najdete na stránkách Červeného katalogu. Můžeme vám však dodat i další výrobky z úplného sortimentu výrobce.

 

NirosNiros Communications A/S, Radius Group

logo Niros

Advanced Radio Telemetry představuje společnost Niros

UPOZORNĚNÍ: Skupina společností Radius Group, včetně společnosti Niros, přešla v září 2011 do portfolia finské skupiny společností Netcontrol Oy. O budoucnosti výrobního programu původní společnosti Niros zatím nemáme žádné zprávy. Informace o produktech Nirosu zobrazené na těchto stránkách nemusí být aktuální.

Dánská společnost Niros je výrobcem rádiových zařízení třídy PMR (Professional Mobile Radio). Soustředí se především na vývoj a výrobu kvalitních mobilních i ručních radiostanic pro přenos dat i přenos hlasu, často v provedení ATEX pro náročná prostředí. Dalším nosným programem je výroba radiostanic do sítí TETRA a robustních datových radiomodemů. Společnost Niros je našim obchodním partnerem již po několik let. Pokud naši zákazníci hledají vhodnou radiostanici do prostředí podléhající směrnici ATEX, jsou pro ně radiostanice Niros tou správnou volbou.