Advanced Radio Telemetry / A. R. T.

Hledat na stránkách

Translator

Deselect the all on this PAGE; or select the TEXT ... then easily
translator engine translate into your language!

Jak nás najdete

Advanced Radio Telemetry
· spol. s r. o. · Brno · CZ · EU ·
· alias A. R. T. Brno ·
adresa Francouzská 82
602 00 Brno
Czech Republic
poloha 49° 12' 7,9'' N
16° 37' 27,6'' E
telefon +420 545 211 403
e-mail art*@*artbrno*.*cz
web http://artbrno.cz
Zobrazte si celý přehled kontaktů.
Vyberte si svou příjezdovou trasu.

Pomáháme

Pomahame
Pro zvětšni klikněte zde.
Vislink

Text používá informace zveřejněné společností Vislink, za původní obsah nelze ručit.


VislinkVislink Group

logo Vislink

Jak se společnost Vislink prezentuje

Společnost Vislink je nyní obchodní skupinou a má svůj původ ve Velké Británii. Společnosti skupiny postupně spojovaly svoje síly, až v současnosti je členem skupiny šest společností, v abecedním pořadí je to Advent, Hernis, Link, MRC, PMR a WTS. Z jednotlivých společností je vytvořena jedna organizační struktura skupiny. Druhá struktura pak jde napříč strukturou první, neboť ji tvoří čtyři jednotky, ustavené ovšem podle zájmových oblastí. Každá jednotka má totiž svůj obchodní zájmový okruh, do něhož ovšem může přispívat svým částečným přínosem libovolná společnost skupiny. V těchto samostatných jednotkách bylo sestaveno několik zajímavých komplexních řešení, které skupina nabízí, zejména je zajímavá nabídka produktů pro podporu televizního vysílání z programu jednotky Vislink News & Entertainment. Společnost rozšířila své vývojové a výrobní aktivity z Velké Británie i do Spojených států a Norska.

Co společnost Vislink nabízí

  • program komplexní podpora televizního vysílání jednotky News & Entertainment
  • program bezpečné datové komunikace jednotky Law Enforcement & Public Safety
  • program průmyslové televize pro náročná prostředí jednotky Marine & Energy
  • poskytování profesionální technické podpory uvnitř skupiny jednotky Services

Advanced Radio Telemetry shrnuje a upřesňuje

Původem anglická společnost Vislink se specializuje na systémová řešení pro bezdrátové přenosy, zpracování obrazu a síťové technologie, zabývá se návrhem a výrobou rádiových a satelitních zařízení, bezdrátových kamer a průmyslových televizních systémů. Pro naše zákazníky je však nejzajímavější program produkty pro televizní vysílání nabízený jednotkou Vislink News & Entertainment. Podporou těchto výrobků navazujeme na dlohodobou spolupráci s členem skupiny, společností Link Research, s níž kromě distribuce a technické podpory a servisu kooperujeme i při vývoji prototypů.

Advanced Radio Telemetry nabízí výrobky společnosti Vislink

Společnost Advanced Radio Telemetry je společností Vislink pověřena zastupovat ji jako distributor s titulem value added reseller. V minulosti byla naše práce několikrát oceněna, například titulem Most Improved Distributor, kterého si v početné konkurenci ostatních partnerů společnosti Vislink velmi považujeme.